• YARIM ALTIN
  1.452,00
  % -0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1276
  % -0,31
 • € EURO
  9,7086
  % -0,12
 • £ POUND
  11,1768
  % -0,37
 • ¥ YUAN
  1,2419
  % -0,27
 • РУБ RUBLE
  0,1067
  % 1,26
 • BITCOIN/TL
  514759,605
  % 5,30
 • BIST 100
  1.378,37
  % 0,18

Akbank Direkt Kredi Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde Kampanyası

Akbank Direkt Kredi Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde Kampanyası

İster Akbank’lı olun ister olmayın, şimdi kredi için başvurun ve ödemeleriniz 3 ay sonra başlasın. Akbank resmi sitesi üzerinizden eğer müşteri değilseniz karşınıza çıkan formu doldurarak ne kadar kredi alabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz. Akbank müşterilerinin ise bu işlemi yapmalarına gerek yok. Akbank Direkt’e giriş yaparak kredinizi direk alabilirsiniz. Ne imza atmanıza gerek var ne de belge göndermenize. Krediniz hesabınızda hazır.

Akbank Müşterilerine Özel Kredi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Akbank müşterileri kredi başvurularını Akbank Direkt üzerinden yapabilirler. Yalnız dikkat edilmesi gereken bir husus söz konusu. Akbank Direkt üzerinden 25.000 TL ve 48 aya kadar vadeli olan kredi başvurularınız kabul edilir. 25bin TL ve üzeri kredi başvuruları için Akbank şubelerine gidilmesi gerekmektedir.

Akbank Müşterisi Olmayanlar
Eğer Akbank’tan kredi çekmeyi planlıyorsanız sizlere tavsiyemiz öncelikle Akbank müşterisi olun. Eğer diğer bankalardan kredi alamıyorsanız ya da diğer bankaların kredi oranları Akbank’a göre daha yüksekse, bankacılık işlemlerinizi ve yatırımlarınızı Akbank’a geçirerek hem Akbank müşterisi olur hem de avantajlı kredilerden daha kolay ve hızlı faydalanırsınız.

Kredi Çıkmaması Durumunda Ne Yapılmalı?
Kara listede olunması ya da kredi puanlarının düşük olması sebebiyle bazı kişilere kredi çıkmayabilir. Bu gibi durumlarda ipotek karşılığı kredi ya da kefil göstererek kredi alma şansınız olabilir. Kredi puanı düşük olanlardan kefil ya da gelir belgesi istenebilir. Bu durumlarda zaten banka size yapılması gerekenleri ve getirilmesi gerekli olan evrakları belirtecektir.

Akbank Şimdi Al Sonra Öde Kredisine Hemen Başvuru Yapın
Akbank müşterileri direkt krediyi dilerlerse Akbank Direkt üzerinden mobil ya da internet şubesinden ya da telefon şubesi üzerinden başvurabilirler. Akbank müşterisi olmayanlar da buraya tıklayarak detayları inceleyebilirler ve başvurularını bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirler.

Akbank’a ait diğer krediler için sitemizi takip edebilirsiniz bazı durumlarda ak bankası piyasadaki diğer bankalara göre daha uygun ve düşük faizli krediler verebilmekte. Genelde yıl sonlarında bankaların elinde kalan kredileri uygun ödeme şekilleri veya esnek ödeme taksit ve ötelemesi ile ihtiyacı olan müşterilerine ticari ve diğer bireysel krediler sunabilmektedir.