• YARIM ALTIN
  1.451,00
  % -0,93
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1676
  % 0,10
 • € EURO
  9,7434
  % 0,31
 • £ POUND
  11,2381
  % 0,22
 • ¥ YUAN
  1,2448
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,1056
  % -0,02
 • BITCOIN/TL
  488049,123
  % -0,14
 • BIST 100
  1.375,91
  % -1,24

İnternetten Enpara.com Üzerinden Ek Para Hesabı Nasıl Açılır ?

İnternetten Enpara.com Üzerinden Ek Para Hesabı Nasıl Açılır ?

İnterne bankacılığının yaygınlaşması ile birlikte Finansbank tarafından tüm bankacılık işlemlerini ek masraf ödemesi yapmadan en avantajlı hzmet olan enpara.com müşterileri için ek para hesabı ile hesabınızda paranız olmadan nakit kullanım imkanı vermiştir. Enpara.com ek para hesabı vadesiz Türk Lirası hesabınızın 0 ( sıfır ) olması halinde harcamalarınızı yapabilmeniz için nakit avans karşılayan limitli bir hesap uygulamasıdır.

Enpara ek para nasıl açılır;

Enpara.com için ek para talebini  Finansbank en para online internet şubelerinden yapabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanacak olan ek para limitleri harcama sayılarınız ve düzenli ödeme alışkanlığına göre belirlenmektedir. İnternet şubeciligi haricinde yine 0 850 22 23 663 nolu destek hattı telefonu ile enpara.com müşteri temsilcileri yardımı ile başvurularda bulunabilirsiniz. Başvurularınız sonrası 1 aylık bir enpara.com işlemlerinizi izleme süreci yaşanacak olup bu süreç sonunda size enpara.com ek para avantajları sunulacaktır.

Ekpara limit arttırma;

Enpara.com ek para hesabı limitleri ile sadece yatırım fonu işlemlerinde kısıtlı tutulacaktır. Bunun haricindeki bütün fatura ödemeleri, kredi kartı aylık ekstre ödemeleri, döviz ve altın alış satış işlemleri, para çekme, para transferi, EFT veya havale gibi tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Enpara.com ek para hesabı işlemlerinizi internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya Türkiye genelinde 1000’ i aşkın herhangi bir Finansbank şubesi ve ATM ‘lerinden anlık olarak yapabilirsiniz. Enpara.com ek para işlemleriniz sonrası Finansbank ve Enpara.com sistemlerinde kayıtlı, beyan ettiğiniz cep telefonu numarasına tüm işlemleriniz kısa mesaj olarak 7 / 24 saat gönderilmektedir.

Enpara ekpara kampanyası;

Enpara.com ek para hesabı işlemlerinizde kullanacağınız kredi limitine göre ek para faiz oranları ve kampanya dahilinde günlük olarak iletilmektedir. Hesabınızın tekrar artı bakiyeye geçeceği güne kadar her gün ek para günlük faizleri oldukça uygun fiyatlarla uygulanmaktadır. Enpara.com ek para işlemlerinizi ile günlük faize % 15 KKDF ve % 5 BSMV borları eklenir. Enpara.com ek para hesabı borçlarınızı en geç 1 ay içinde ödemelisiniz.

YORUMLAR YAZ
 • Banka Vadeli veya Vadesiz Hesap Açmak İsteyenlere Tavsiyeler2 sene önce
 • […] kez bir bankada hesap açacaklar, hesap açtırma nedenlerini iyi düşünmeli ve bu nedenler ışığında […]