• YARIM ALTIN
  1.454,00
  % 0,00
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  507123,329
  % -0,67
 • BIST 100
  1.407,76
  % -0,10

İşbankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İşbankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye genelinde bir çok müşterisi ile hedeflerini sürekli yükselten ve bir çok kişinin bankacılık hizmetini yürüttüğü özel bankalar arasında her dönem ilk sıralarda yer almayı başaran İş Bankası, bünyesinde bulunan müşteri kitlesinin ekonomik ihtiyaçları doğrultusunda finansal destek hizmetleri arasında bulunan kredi kartı ürünlerini kampanyalar ve en üst limitler ile kullandırmaya devam etmekte. Güncel hayatımızda ödeme kolaylığı sunan, talep edildiği takdirde nakit avans ihtiyacını sağlamanın yanı sıra düzenli fatura ödemesi ve para transferi imkanını sunan İşbank Maximum kredi kartını müşterilerin kullanımına sunmaktadır. Birçok kampanyası bulunan ve avantajlar sunan bu kredi kartını kullanmak isteyen işbank müşterileri kredi kartı talep etmek için banka şubeleri, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı kanalı ile kart başvuru işlemini gerçekleştirirler. Banka kart talebinde bulunan tüm müşterilerine uygulamış olduğu kredi puanı sorgulama ve ödemeleri ile ilgili araştırmalar yaptıktan sonra olumlu veya olumsuz bir geri dönüş sağlanmaktadır. Bazı durumlarda başvuru yoğunluğu veya banka alt yağı sistemindeki aşırı çalışma yüzünden bu geri dönüşler takıla biliyor veya gecikebilmekte. İşte böyle durum ile karşı karşıya kalanlar İşbankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerinden faydalanılabilir.

İşbankası kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğrenilir;

Kart sonucu sorgulama için kullanılacak hizmet kanallarının başında 0850 724 0 724 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığı kullanılabilir. Sesli yanıt sistemini kullanıcıyı yönlendirmesi neticesinde kredi kartı sorgulama için telefon bankacılığı yetkilisine ulaşıp, görevliden kredi kartı başvurusunun akıbeti hakkında sonuç alabilirler.

Maximum kredi kartı başvuru sonucu;

Kart başvurusu öğrenme ile ilgili olarak kullanılabilecek bir diğer ortam ise, başvuru için kullanılan İş Bankası şubeleridir. Banka içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapılacak olan görüşme neticesine göre kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi alınabilir.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama ile ilgili olarak kullanılabilecek bir diğer platform ise, bankanın müşterileri için hazırlamış olduğu online resmi internet sitesi üzerinde bulunan sorgulama ekranını kullanabilirler. Başvuru sonucunun hangi aşama olduğunu öğrenme adına hazırlanmış olan bu platformu kullanabilirler.

YORUMLAR YAZ
 • Sibel2 sene önce
 • Kredi kart başvuru sonucu