• YARIM ALTIN
  1.473,00
  % 1,27
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  501726,614
  % 1,35
 • BIST 100
  1.408,14
  % 0,03

Kredi Sicil Puan Problemi Olana Kredi Veren Bankalar

Kredi Sicil Puan Problemi Olana Kredi Veren Bankalar

İnsanlar ihtiyaçlarından ötürü bazen gelirini aşabilecek harcamalar yaparak ödeme konusunda problemler yaşayabilir. İhtiyacını gidermek amacı ile aldığı ürün veya hizmetin bedelini kapatmak amacı ile borçlanmak en kestirme ve kesin gibi görülen kişi için borç alacağı kurum veya kuruluşun sunduğu faiz diğer bir adı ana paranın farkına aldırış etmeden kredi kullanarak borçtan kurtulmaya çalışır. Tabi borcu borç ile kapatmak kadar sıkıntılı bir durum yoktur. Bazıları için kolay olan kredi kullanım işlemi kimileri içinde kredi notu düşük puanlarda seyir ettiği için problemli olabilmektedir. Kredi notu düşük olan kişilere her banka kredi çekme imkanı vermediği için kişi ise kendisine sicil notunun düşüklüğünü göz önünde bulundurmadan kredi kullandıran bankaların arayışına girer. Peki kredi sicili bozuk olan kişiler için en kolay krediyi hangi bankalar vermektedir.

Hangi Bankalar Kredi Çekmek İsteyene Kolay kredi Veriyor.

 Kredi sicili sorunlu kişilere imkân kredi çektiren bankalar gereksinimi fertlerin bankalara olan kredi kartlarını minimum 3 ay süresince sorunlu ve zamanında ödememe, banka kredilerini minimum 3 ay ödememe gibi hallerde kredi puanlarının aşağı oranda seyir eden bir grafik nedeniyle takibe içerleme vaziyetlerinde duyulmaktadır. Ayrıca banka kredilerinin derli toplu ödenmemesi ya da banka kredi kartları borçlarının gayri muntazam ödenmesi ve % 25 minimum tutarlarının ödenmesi nedeni ile Banka kredi notunun düşük olması nedeni ile müşteriler kredi sicili sorunlu imkan kredi veren bankalar’ a gereksinim duymaktadır. Banka kredi not durumunu Findeks, Merkez bankası ve KKB ( Kredi kayıt bürosu ) verilerinde epey düşük (900 puanların altında) çıkması ile bankaların büyük bir bölümü müşterilerine kullanıma açık ve limitli yeni bir kredi kartı ya da yeni bir gereksinim, evlerin ve taşıt kredisi vermemekte, bütün başvuruları negatif sonuçlandırmaktadır. İşte bu gibi hallerde kredi sicili sorunlu imkan kredi veren bankalar döneme girmekte, ekonomik düzeyinize ve parasal gelirlerin izin toplamına göre istediğiniz miktarda banka kredisi vermekte, size ideal ödeme planını çıkarmaktadır. İlk etapta bir bankaya müracaat ederek banka kredi notu gücünüzü bilmenizde fayda var. Banka kredi notunuz epey düşük olabilir fakat düşük puana sahip olmak ile merkez bankası verilerinde kara listeye girmek değişik bir haldir. Genellikle kara listeye girenler 5 sene süresince kredi ve kredi kartı kullanamaz iken kredi sicili sorunlu ve düşük olan fertlere kredi sicili sorunlu imkan kredi veren bankalar doğrulusunda belirli şartlarda kredi kullanım imkanları sunar.

Kişi Sicilindeki Düşük Nota Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Kredi Sicili Sorunlu olan şahıslara Kredi Veren Bankalar vasıtasıyla kredi çekerken bilhassa sabit geliri olan özellikle kamuda memur sıfatı ile çalışanlarından bir yakınınızı çekeceğiniz krediye kefil göstererek kredi kullanımı yapabilirsiniz.
Kefil göstermeniz durumunda hem daha çok kredi çekebilir, hem çekmek istediğiniz kredi vadesini uzun vadelere yayarak ödeme tutarında rahatlarsınız, diğer bir kredi çekme faiz oranlarını bile aşağıya çekebilirsiniz.

Kredi sicili sorunlu vatandaşlara kredi veren bankalar doğrulusunda başvurunuzun pozitif sonuç vermesini artıracak kimi faktörlerden birisi de bir gayrimenkulü ya da taşınmazı bankaya ipotek göstermektir.
İpotek edeceğiniz bir ev, dükkân ya da arsa taşınmaz her ne ise Kredi Sicili Sorunlu olan kişiler için Kredi Veren Bankalar vasıtasıyla kredi kullanırken sizlere daha çok kredi miktarı, henüz uzun vadeler ve daha az kredi faizi gibi avantajlar sunulmasını karşılamaktadır.
Kredi sicili sorunlulara kredi veren bankalar vasıtasıyla ekonomik çıkmazlarınızı bir nebze düzeltmek, şahsi ya da müessese sel olarak ticari kredi borçlarınızı ödemek en refah bir yaşam sürmek yerine kredi çekerken var olan bütün banka kredilerinizi kapamak emeli ile de kredi çekebilirsiniz.
Kredi borçlarını kapamak ya da yapılandırmak içersinde kredi sicili sorunlu kişilere kredi veren bankalar vasıtasıyla henüz ferah ve basit kredi çekebilirsiniz.
Kredi Veren Bankalar doğrulusunda sizlere verilecek krediler ile bankalara olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı kapatabilirsiniz.
Bu yönden ödemekte zorlandığınız ya da ödeyemediğiniz kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapamak içersinde kredi sicili sorunlu imkan kredi veren bankalar’ dan kredi çekebilirsiniz.
Not; Kredi sicili sorunlu olan kişiler için kredi veren bankalar vasıtasıyla kredi kullanmak dilerseniz bunu internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile değil Kredi Sicili Sorunlu banka müşterisi için Kredi Veren Bankalar şubelerinden birisinde yapmalısınız.
Bankalar şubelerine girdiğinizde ferdi müşteri temsilcisi ya da ticari müşteri temsilcisi ile surat yüze fikir alışverişi yapıp bütün ayrıntıları transfer edebilir, varsa kefil gösterebilir ya da ipotek ettireceğinizi taşınmazlardan konu açarak banka temsilcisinin size sunacağı teklifleri değerlendirebilirsiniz..