• YARIM ALTIN
  1.451,00
  % -0,93
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1676
  % 0,10
 • € EURO
  9,7434
  % 0,31
 • £ POUND
  11,2381
  % 0,22
 • ¥ YUAN
  1,2448
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,1056
  % -0,02
 • BITCOIN/TL
  488049,406
  % -0,14
 • BIST 100
  1.375,91
  % -1,24

Vatan Bilgisayar Mağazasından Odebank Kredisi Kullanıp Telefon Almak

Vatan Bilgisayar Mağazasından Odebank Kredisi Kullanıp Telefon Almak

Cep telefonu dünyasında sürekli çıkan yeni modeller ve özellikler teknoloji takipçilerini yakından takip etmesine ve bu kişilerin elindeki cep telefonu modelinin eskidiğini düşünmesi ile sıfır telefon alma isteği oluşacaktır. Telefon üreticilerinin yanı sıra teknoloji mağazaları ve telefon satış noktaları en yeni modelleri satabilmek için bir çok kampanya ve kredi olanağı sunmakta. Teknoloji piyasasının en çok ürün yelpazesi bulunan mağazalarından birisi olan vatan bilgisayar yapmış olduğu banka anlaşmaları ile kredili ve taksitli telefon satışı yapmaktadır.

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır

Teknoloji ürünlerinin başını çeken cep telefonlarının kredi kartına taksitli satışına getirilen kısıtlamalar ile satıcıların ürünlerinin satmakta zorluk çekmekte ve çeşitli yöntemler ile bu sıkıntıları aşarak telefon tüketicisine 10 veya 12 taksit olanakları ile kredili taksit nasıl kullanılır buna değineceğiz.. Odebank ve vatan bilgisayarın yapmış olduğu anlaşma ile satın almak istediğiniz telefonu odebank vatan bilgisayar kredisi ile çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Almak istediğiniz cihaz üzerine çekilen kredi oranı %3,9 gibi bir fark bindirecektir. 12 taksit yaptığınız odeabank  telefon kredisi için yapılan sorgulamada eğer herhangi bir ödeme sıkıntınız yok veya banka kredi puanınız düşük değilse telefonu alamamak gibi bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Yapılan taksitlendirme sonucunda siz vatan bilgisayar değil odeabanka borçlanarak kredi taksitlerinizi size verilen tarihlerde bankaya ödeme yapacaksınız.  Vatan Bilgisayarda bulunan Odeabank cep telefonu kredisinden almak ve yararlanmak yapmanız gereken şeyler:

 1. Vatan Bilgisayar’dan almak istediğiniz cihaz modelini beğenip karar veriniz.
 2. Beğendiğiniz cihazın kredi durumunun çıkıp çıkmayacağını sorgulamak için VATAN boşluk TC KİMLİK NO boşluk CEP TELEFONU TUTARINI yazıp 8444 e mesaj olarak yollayın,
 3. Mesaj kanalı ile yapılan başvuru sonraıs banka tarafından müşteri temsilcisi sizi arayacak. Taksit ve ödeme koşullarını konuşarak, banka şubesine gitmeniz ile kredi kullanma evraklarını imzalayacaksınız.
 4. Bu işlemler sonrasında kimlik kartını ile herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek istediğiniz cihazı alabileceksiniz.

Yapılacak kredi başvurusu sadece vatan bilgisayardan cep telefonu almak içindir, başka türlü para çekme veya ihtiyaç kredisi için sorgulama yerine geçmez. Eğer odebank müşterisi iseniz işlemleriniz daha kolay yürüyecektir. Odeabank mobil bank veya İnternet şubesi üzerinden yukarıda saydığımız işlemleri daha kısa sürede gerçekleştirerek kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlar için çıkacak düşük kredi tutarı ile daha düşük bütçeli cep telefonu tercihinde bulunabilirler.